Hoşgeldiniz Bugün 12 04 2020
#

2018 Başlayacak Yeni Diziler

ada

Merhabalar Sevgili Kullanıcılarımız Bugün Yepyeni Filmseverlere Kaynak ve Bilgi Olmayı Düşündük : ) 2018 Yılına Damga Vuran Yeni Yerli Diziler Aşağıda Belirtilmiştir.

Gün geçmiyor ki dizi Türk dizi sektöründe ki hareketlilik biraz durulsun. Her gün bir dizi için final haberi verirken yeni projelere aç olan piyasa da dilden dile bir çok dizi projesi de konuşuluyor. Şimdi sizlere 2018 boyunca ekranlara getirilmesi planlanan dizilerin listesini vereceğiz.

Vuslat Dizisi Trt 1

Trt1’in yeni dizisi Vuslat’ın erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu oldu. Kadın başrol oyuncusu için cast çalışmaları devam ediyor. Vuslat dizisini Betül Yağsağan kaleme alacak. Vuslat dizisinin yönetmeni ise Murat Onbul olacak.

Bozkır Dizisi

Blue Tv’nin yeni internet dizisi. Başrollerinde Yiğit Özşener, Ekin Koç, Ahmet Varlı ve Nur Fettahoğlu gibi isimler yer alıyor. Konu olarak polisiye dizisi olacak ve ünü oyuncu Altan Erkekli de dizinin kadrosunda yer alacak. Tam yayın tarihi belli olmasa da 2018 aralık gibi online platformlarda yerini alacak

Organizasyon Bizim İşimiz dizisi

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerini paylaşacakları komedi dizisi. Senaryo yine Selçuk Aydemir’den

Geride Kalan Dizisi

Furkan Andıç ile anlaşılan ve Kanal D ekranlarında yer alacak Pastel Filmin yeni dizisi. Ege Kökenli ile de anlaştı PAstel film diye haberler var.

İkizler Dizisi

Nehir Erdoğan ve Burak Hakkı başrollerinde yer alacağı yeni dizi. Erler Film yapımcılığında ekranlarda olacak. ikiz kardeşlerin etkileyici hikayesi  anlatılacak

Muhteşem İkili dizisi

İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaşacağı  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Tmc Filmin yeni dizisi:

Nöbet 7/24 Dizisi

Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar’ın başrollerinde yer alacağı Pana Film’in yeni asker dizisi. Show Tv de ekranlarda olması bekleniyor.


Yorum Yap